Platforma serwerowa

Platforma serwerowa

W zakresie oferty firmy SolverIT znajduje się usługa doboru, dostawy i instalacji infrastruktury serwerowej, odpowiedniej dla danego typu aplikacji.
Oferujemy sprzedaż i wdrożenia systemów serwerowych:

  • Microsoft Windows Server,
  • Microsoft Exchange Server,
  • Microsoft SQL Server,
  • Linux Systems.
Platforma Microsoft Windows Server System to wszechstronna i zintegrowana infrastruktura serwerowa zaprojektowana, by wyjść naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającym klientom biznesowym. Zaprojektowana tak aby w sposób bezpieczny i elastyczny obsługiwać programy i rozwiązania, które umożliwiają pracownikom szybki i łatwy dostęp do informacji oraz ich analizę.
Wdrożenie odpowiedniego systemu serwerowego umożliwia centralizację zarządzania, zarówno uprawnieniami jak i wszelkimi innymi zasobami IT. Taka architektura systemu w firmie umożliwia zarówno unifikacje stacji roboczych, środowiska pracy, jak i wspólną politykę bezpieczeństwa i archiwizacji danych.
Proponujemy serwery z szerokiego wachlarza rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów na rynku IT: Dell, HP, Fujitsu.
Możemy zająć się również Twoją serwerownią jeśli wymaga uporządkowania, przebudowy lub rozbudowy, wraz z wyposażeniem w niezbędne elementy typu szafy rack, patch panele, organizery, półki, systemy szynowe serwerów, przełączniki KVM itp.

W przypadku zainteresowania usługą prosimy o kontakt Kontakt